Stay In Touch
Uluslararası Travnik Üniversitesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon

Sizde üniversiteye giriş sınavında hedeflediğiniz puanı yakalayamadığınız için fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünde üniversite eğitim alamıyor musunuz? Hayallerinizi bir dahaki yıla ertelemek yerine Travnik üniversitesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon Türkçe eğitim 2500 Euro yıllık harç bedeli ile almaya ne dersiniz? Kulağa inandırıcı gelmiyor olabilmektedir lakin söylediklerimizin hepsi doğru. Travnik üniversitesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünde akademik eğitim almak için yıllık 2500 Euro harç bedeli ödemeniz yeterli görülüyor.

Travnik üniversitesi dünya standartlarında eğitim imkânı sunmasının, denklik derecesinde diploma olanağı sağlanmasının, okula kayıt kabulünde taban puan uygulamasının olmayışından başka, düşük harç bedelleri ile de etrafında ilgilileri toplamaktadır. oldukça çok genç Avrupa’nın ortasında bu kadar düşük harç bedeli ile eğitimin ne kadar cazip olacağının hayalini kurmaktadır. sebebi ise Travnik üniversitesi henüz çok fazla genç bir eğitim kurumudur Bosna Hersek’in kurulduğu tarihe dayanan Travnik üniversitesinin kuruluşu gerek düşünce yapısı gerekse eğitim sistemi şekilde en son uygulamaları bünyesinde barındırmakta. Dünya üstünde kabul gören ve isim yapmış akademisyenler yönünden takdir edilen üniversite, kurulduğundan bu güne kadar sayısız öğrenciyi meslek sahibi yapmış ve meslek hayatına atılmalarına imkan sağlamıştır.

Travnik üniversitesini cazip kılan sadece düşük harç bedeli değildir. Elbette ekonomik anlamda bakıldığı zaman maddiyatın önemi de inkâr edilemez fakat, bu eğitim kurumunun verdiği eğitim standartları herkesçe onaylanmakta ve kabul görülmektedir.

Travnik üniversitesi AB ülkeleri sebebi ile kabul görmekte ve AGiK üyesidir. Bu durum göze çarpan bir disiplin içinde eğitim alma olanağı sağlamakta. ayrıca Bologna kriterlerinin benimsendiği eğitim sistemi yardımıyla tüm dünya üstünden öğrenciler, Travnik üniversitesinde eğitim almayı düş etmektedir.

Travnik üniversitesinde verilen eğitim dünya standartlarındadır ve öğrencinin geleceğine tam donanımlı şekilde hazırlanmasına imkan sağlamakta. başka taraftan üniversiteler içinde isim yapmış ve adı marka olmuş akademisyenlerin ve öğretim görevlilerinin rehberliğinde verilen eğitim öğrencinin sırf bilgi olarak eğitilmesine değil, aldığı bilgiyi uygulamaya dökebilmesine yöneliktir. öğrenci sınıf ortamında aldığı bilgiyi laboratuvar ve açık havada uygulama imkânı bulabilmekte ve bu sayede kolay olarak bilgilerini deneyerek sebep netice ilişkisine varabilmektedir.

Travnik üniversitesinde Türkçe fizik tedavi ve rehabilitasyon eğitimi alan öğrenci, anadilde eğitim aldığı için hazırlık bölümü eğitimi almayacak ve organik olarak dönem kaybı yaşamayacaktır. öteki taraftan hazırlık eğitiminde her ne kadar dil öğrenilse de, talebe bilgiyi anadilde algıladığı bunun gibi algılayamayacak ve öğretim görevlisi ile istediği düzeyde iletişim kuramayacaktır. talebe Türkçe eğitim hakkını kullandığı zaman, öğretim görevli ile sağlıklı bilgi akışı gerçekleşeceği için başarı oranı yükselecektir.

Travnik üniversitesinde eğitim saha ve başarı ile eğitimini tamamlayan talebe denklik derecesinde diploma hakkı kazanmaktadır. Denklik derecesinde diploma ile dünyanın her yerinde mesleğini yapma imkânı bulacağından emin olan öğrenci, ati kaygısı yaşamayacak ve natürel olarak bütün dikkatini eğitimine verebilecektir. bununla birlikte Travnik üniversitesinin eğitim sonunda verdiği denklik derecesindeki diploma YöK tarafından da kabul görmektedir.

Travnik üniversitesinde taban puan uygulaması olmaması, öğrencilere yoğun şekilde cazip gelmektedir. türkiye üniversitelerinden ayrıcalıklı şekilde Bosna Hersek’teki başka üniversiteler ve Travnik üniversitesinde taban puan uygulaması bulunamamakta ve talebe idadi eğitimini tamamladığını belgelediği diploma, adli sicil kaydı ve sıhhat raporu ile okula müracaat yapabilmektedir.

Travnik üniversitesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon eğitimi almayı hayal eden gençler Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile bağlantı kurdukları takdirde, hayallerini kurdukları üniversite eğitimini almaya bir adım daha yaklaşmış olacaklardır.

Comments
Send a Comment

No Comments

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>