Stay In Touch
Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Eğitim

Uluslararası Travnik üniversitesinde Türkçe eğitim veriliyor. Lisans bölümlerinin tamamı Türkçe`dir. Travnik, Osmanlıdan eserler kalan tam bir Türk şehri niteliğindedir. Eski tarihin de getirdiği izleri taşıyarak günümüze gelmiş ve Türkçeyi unutmamak için gayret göstermiş bir şehirdir.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesinde Türkçe bilen profesörlerle çalışarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu profesyonel profesörler yardımıyla Türkiye’den birçok talebe almayı başarmıştır. üniversite Türk okullarına göre daha iyi imkânlara sahip olduğu için daha aşırı tercih edilmiştir. Bosna Hersek Travnik üniversitesi son derece donanımlıdır. Türkçe lisans eğitimi üniversitenin tüm bölümlerinde gösterilmektedir.

Uluslararası Travnik üniversitesi Türkçe eğitim adına pekçok adım atmıştır. Eurostar yurtdışı eğitim merkezi Uluslararası Travnik üniversitesi tek yetkili kurumudur. Bunlardan en önemlisi üniversite adına rektör profesör Dr. Rasim Daciç’in düzenlediği karanamede Eurostar ülke dışı eğitim olanağı memleketimiz resmi temsilcisi yetkisi sertifikası alınmasıdır. Bu yetki ile burada okuyan öğrenciler yurt dışında daha iyi çalışma imkânlarına sahip olacaklardır. Türkçe bilen herkezin Travnik üniversitesinden yararlanması gerekir. Kendi dilimizle yurt dışında okuma fırsatı kaçınılmazdır.

Harçların ve giderlerin böylesine düşük bulunduğu Uluslararası Travnik üniversitesi Türk öğrencileri daha iyi imkanlar dahilinde mezun etmektedir. Mezun olan gençler Türkçe dili yardımı ile bu okullarda eğitmen şekilde kalabildikleri benzeri memleket dışında da tüm Avrupa ülkelerin de de diplomalarını kullanabilmektedir.

Yapılan anlaşmalarla Eurostar sayesin de verilen kontenjan ile yüzde yüz kayıt yaptırma imkanına şansına sahiptir. hiçbir kayıt koşulu olmayan Uluslararası Travnik üniversitesin de mezun olmak bu kadar pratik iken kendimizi zorlamamıza gerek yok.

Comments
Send a Comment

No Comments

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>