Stay In Touch
Uluslararası Travnik Üniversitesi Psikoloji Bölümü

Uluslararası Travnik üniversitesinde psikoloji bölümünde kaliteli akademik eğitim almaya ne dersiniz. Biliyoruz ki, hepiniz “lakin bizim bütçelerimiz yurtdışında üniversite eğitimi almaya müsait değil” diyorsunuz. ancak Uluslararası Travnik üniversitesi psikoloji kısmı (Türkçe eğitim) 1975 Euro. Evet, yanlış okumadınız; Avrupa’nın ortasında, en uygar koşullarda ve dünya standartlarında alacağının psikoloji kısmı eğitimi için sizden talep edilen yıllık harç ücreti yalnızca 1975 Euro`dur. Bu tür söylemler ilk olarak insana bir aldatmaca olabileceği meselesi için kuşku getirmektedir. fakat açıklamamızı okuduktan sonra ne kadar mantıklı bir uygulama olduğunu sizde göreceksiniz.

Uluslararası Travnik üniversitesi, Bosna Hersek devletinin kuruluşu ile tıpkı tarihte kurulmuştur 2006 yılından buna eğitim olanağı sunan bu eğitim, bu alanda ismini hızla duyurmaktadır. Dünya standartlarında eğitim verilen Uluslararası Travnik üniversitesinde, dünya genelinde takdir toplayan gözetiminde eğitim olanağı sağlanmaktadır.

Bologna kriterleri benimsenmiş ve uygulamaya koyulmuştur. Buna karşılık başka Avrupa üniversitelerinin harç bedelinden daha düşük harç bedeli ile öğrenci kabul etmektedir. nedeni ise öteki Avrupa ülkelerinin tersine Bosna Hersek çok fazla genç bir devlettir ve ekonomik manada hariç sermayeye gereksinim duymaktadır. dış dünyadan insanların Bosna Hersek’te eğitim görmesi, aynı sürede bu ülkeye gelir getirmesi anlamında sayılmaktadır. Bu sebepten Bosna Hersek’te üniversite eğitimi harç ücretleri düşük düzeyde tutulmakta ve ülkede daha çok yabancı uyruklu insanın zaman geçirmesi hedeflenmektedir.

Uluslararası Travnik üniversitesinde eğitim alan öğrenciye en son bilgilerin ışığı ile eğitim sunulur. Dünya genelinden akademisyenler ve öğretim görevlilerinin rehberliğinde alınan eğitim sonunda öğrenci tam donanımlı olarak hayata hazırlanır. Bunun yanı dizi Bologna kriterleri çağdaş eğitim sisteminin bir parçasıdır ve öğrencinin sınıf ortamında eğitim almasından ziyade uygulamalı eğitime ağırlık vermesi temel kuraldır. Bu kaide Uluslararası Travnik üniversitesinde harfiyen uygulanmaktadır. Bu da öğrencinin basit bilgiler ile donatılmasına ve meslek hayatında kullanabileceği bilgileri kavramasına imkan sağlamaktadır.

Uluslararası Travnik üniversitesinde eğitim sürecinden geçen ve başarılı olan öğrenci denklik derecesinde diploma olanağına sahip olmakta. talebe mezuniyetinde alacağı denklik derecesinde diploması ile dünyanın herhangi bir ülkesinde kariyer yapma imkânı kazanmaktadır. bununla beraber eğitim gördüğü süre içinde geleceğinden kaygı duymayan öğrenci tüm dikkatini eğitimine verebilmekte ve dolayısı ile başarılı olması için her özellik bulunur.

Uluslararası Travnik üniversitesinde türkiye genelindeki üniversitelerde uygulanan taban puan sisteminin geçerli olmayışı, bu üniversiteye olan merakı birkaç daha arttırmaktadır. öğrenci hayalini kurduğu ve kendisini en çok biçimde ifade edebileceği mesleğin eğitimini alabilmek için stresli ve yıpratıcı sınav sürecini yaşamamakta ve ruhsal yönden daha sağlıklı şekilde üniversite hayatına başlayabilmektedir. diğer taraftan Uluslararası Travnik üniversitesine kayıt kabul şartları oldukça basit ve basittir. öğrencinin lise diploması, adli sicil kaydı ve sağlık raporu ile başvurması halinde başvuru işlemleri başlatılabilmektedir.

Uluslararası Travnik üniversitesi psikoloji kısmı eğitimi alacak öğrenci hem akademik eğitim almakta hem de dünya görüş gelişmektedir. farklı bir ülkede bulunuyor olmak ve farklı kültürlerden insanlar ile bir arada yaşaması olmanın getireceği engin dünya görüşü öğrencinin ufkunu açacak ve geniş dünya görüşü sahibi olacaktır. Bu özellik hayatının her konusunda kendisini hissettirecek gerek iş hayatında gerekse özel hayatında seçkin ve hoşgörülü kişiliğini muhafaza edebilecektir.

Uluslararası Travnik üniversitesinde Türkçe psikoloji kısmı eğitimi almayı hedefleyen talebe Eurostar yurtdışı eğitim danışmalığına başvurması zorunda, bu süreç içindeki bütün resmi ve kişisel ihtiyaçlara çözüm bulunabilmektedir. talebe yurtdışı eğitimi boyunda Eurostar bunun gibi köklü bir kurumun desteğini hissedeceğinden eğitimine odaklanabilecektir.

Comments
Send a Comment

No Comments

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>