Stay In Touch
Uluslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

Kariyer hedeflerinize kolayca ulaşmak istiyorsanız Uluslararası Travnik üniversitesinde yapı mühendisliği bölümünü Türkçe şekilde okuyabilirsiniz. uzman Eurostar yurtdışı eğitim merkezi kadrosu ile Bosna Hersek\`de Türkçe eğitim almak için daha ne bekliyorsunuz. Gençler, sizi Uluslararası Travnik üniversitesinde sayısız avantajlar ile yapı mühendisliği eğitimi almaya davet ederiz. Hepinizin içinizde “o kadar harç bedeli ödeyemem” dediğinizi duyar gibiyiz ancak, Uluslararası Travnik üniversitesi inşaat mühendisliği (Türkçe eğitim) 2500 Euro yıllık harç bedeli ile eğitim olanağı sunmakta ve yalnızca bu özelliğiyle sayısız genç nedeni ile talep görülmektedir.

Uluslararası Travnik üniversitesi, Bosna Hersek devletinin kurulması ile beraber 2006 yılında kurulmuş ve o günden günümüze kadar istikrarlı ilerlemesini sürdürmüştür. Birkaç bölüm ile eğitime başlayan Uluslararası Travnik üniversitesi bu günlerde her alanda akademik eğitim olanağı sunmaktadır. diğer Avrupa üniversiteleri ile mukayese edildiği zaman, eğitim dalında kullanılan tüm çalışmalar, Uluslararası Travnik üniversitesinde de uygulamaya koyulduğu görülmektedir. çağımızda bütün dünya sebebi ile başarıları takdir ile takip edilen Uluslararası Travnik üniversitesinde Türkçe eğitim saha öğrenci, dünya standartlarında eğitim olanağına sahip olabilmekte. meselesi için profesyonel ve geniş dünya görüşü sahibi öğretim görevlilerinin ışığında ilerleyen öğrencinin hayallerine ulaşma ihtimali bir kat daha artmaktadır. bununla beraber Bologna kriterlerinin benimsendiği eğitim sistemi arasında, talebe basmakalıp bilgiler altında ezilmemekte meslek hayatına atıldığında her zerresinden yararlanabileceği bir eğitim sistemine dâhil olmakta. derslik ortamında ve kâğıt üstünde bilgi aktarımına sıcak bakılmamakta, öğrencinin sınıf ortamında aldığı eğitimi açık havada uygulama imkânı sunuluyor.

Uluslararası Travnik üniversitesinde eğitim almak arzulayan Türk öğrencilerin bu aşamada yaşadığı en büyük tedirginlik, dil sorunudur. Her ne kadar hazırlık kısmı eğitimi sunulsa da, talebe ile öğretim görevlisinin içinde sıhhatli bir bilgi akışı sağlanamayacağı yönündeki endişelerine yine Uluslararası Travnik üniversitesi cevap vermektedir. Türkçe eğitim olanağı sunulan bölümlerde, öğrenci anadilde eğitim aldığı için bilgileri algılama kabiliyetine hitap ediliyor. ayrıca Türkçe eğitim piyasa öğrenci hazırlık kısmı okumak durumunda kalmayacağı için dönem kaybetmemiş olabilmekte ve bu hal iş hayatına bir yıl daha önce atılmasına imkan sağlıyor.

Türkiye’deki üniversitelerde kullanılan taban puan sisteminin Uluslararası Travnik üniversitesinde geçerli olmaması, öğrencin bu eğitim kurumuna olan takdirini daha da arttırmaktadır. talebe üniversite giriş sınavında hedeflediği puanı alamaması durumunda bir yıl daha beklemek zorunda kalıyorken, Uluslararası Travnik üniversitesi taban puan uygulaması olmaksızın öğrenci kabul etmektedir. tüm dünya genelinde kabul görmüş olan sınavsız talebe kabulü Uluslararası Travnik üniversitesi arasında geçerlidir. talebe lise mezunu olması şeklinde Uluslararası Travnik üniversitesinde eğitim edinmeyi seçtiği zaman, istediği bölümde eğitim alabilmekte ve geleceğini birkaç saatlik bir sınavın gidişatına bırakmamaktadır.

Dünya genelinden daha fazla öğrenciye eğitim olanağı sunma hedefinde olan Uluslararası Travnik üniversitesi yapı mühendisliği (Türkçe eğitim) 2500 Euro yıllık harç bedeli ile öğrenci kabul etmektedir. talebe yapı mühendisliği eğitimi almak için herhangi bir Avrupa üniversitesi ve ya Türkiye’deki vakıf üniversitelerinden birtanesini seçmiş olsa bu rakam 10.000 Euro’yu bulabilmektedir. Bu anlamda bakılınca Uluslararası Travnik üniversitesi dünya standartlarında eğitim olanağını en makul harç bedeli karşılığında sunmaktadır.

Uluslararası Travnik üniversitesinde Türkçe inşaat mühendisliği eğitimi almayı seçen talebe, Avrupa’nın ortasında ve yapı dalının merkezinde eğitim alıyor olmanın sağladığı avantajlardan yararlanabilecek, inşaat teknolojisindeki yenilikleri takip etme olanağı bulacak ve aldığı bilgiyi uygulamaya koyma imkânına sahip olan talebe, tam donanımlı olarak hayata hazırlanabilecektir. Dahası, öğrenci uygulamalı eğitim aldığı için kendisine olan güveni artacak ve geleceğinden endişe duymadan sırf eğitimine odaklanabilecekti.

Uluslararası Travnik üniversitesinde yapı mühendisliği eğitimi almak arzulayan öğrencilerden büyük destek Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığından gelmektedir. öğrencinin kayıt aşamasından mezuniyetine kadar gereksinim duyduğu her alanda danışmanlık hizmeti sunulmaktadır ve yardımcı olunmaktadır.

Uluslararası Travnik üniversitesi Türkçe inşaat mühendisliği

Comments
Send a Comment

No Comments

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>