Stay In Touch
Uluslararası Travnik Üniversitesi Diş Hekimligi

Üniversiteye giriş sınavında beklediğiniz dereceyi yapamadığınızdan, hayalini kurduğunu diş hekimliği eğitimini Türkçe olarak almak için bir sene daha beklemek istemiyorsanız, Travnik üniversitesi ile bağlantı kurmanız en mantıklı yol olacaktır. Bu halde Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile irtibata geçmeniz mecburiyetinde konu için detaylar hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Travnik üniversitesi Bosna Hersek’in en kökünden eğitim kurumlarından birisidir. Gerek eğitim sistemi gerekse öğretim görevlileri, öğrencinin o yaştaki bilgi algılama kabiliyetine göre eğitim sunulmasında etkili olmakta. üniversite kampüsünde sunulan eğitim dünya standartlarında olup diğer Avrupa üniversiteleri ile eşdeğerdedir. Dünya üzerinde kabul görmüş olan Bologna kriterleri ile eğitim sağlandığı için öğrenci basmakalıp bilgiler ile bunaltılmamakta, günün koşullarına müsait bilgiler ile donatılmaktadır. En güncel bilgileri sektör talebe yine üniversite arasında ve laboratuvar ortamında, derslikle aldığı bilgiyi kolay olarak uygulama imkânı bulmaktadır. öğrencinin öğrendiği bilgi havada kalmamakta, hayata geçmektedir. Bu ayrıcalığı Travnik üniversitesini Avrupa üniversiteleri içinde liste başı olarak yerleşmesine imkan sağlamaktadır. 4000 Euro`ya Türkçe Diş hekimliği eğitimi alabilirsiniz.

Travnik üniversitesinde eğitim almak, başka Avrupa üniversiteleri ve Türkiye’deki eğitim veren vakıf üniversiteleri ile mukayese edildiği süre çok aşırı daha düşük maliyetlidir. özel üniversitelerde uygulanan yüksek harç bedeli Travnik üniversitesi için söz konusu değildir. mesela, öğrenci diş hekimliği konusunda akademik eğitim almak istiyorsa, bu eğitim için Türkiye’deki vakıf üniversitelerinden birisini de eğitim edinmeyi seçtiği süre ortalama 12.000 Euro civarında yıllık harç bedeli ödemesi yapmak durumundadır. lakin Travnik üniversitesi diş hekimliği (Türkçe eğitim) 4000 Euro yıllık harç bedeli ile talebe kabul etmektedir. öğrenci tercihini Travnik üniversitesinden yana yaptığı süre, dünya standartlarında eğitim hakkını daha düşük eğitim harç bedeli olanağı ile almaya adalet kazanmaktadır.

Travnik üniversitesi son zamanlarda yeni bir uygulamaya daha başlamış ve Türkçe eğitim olanağı sunmuştur. öğrenci yabancı dil sorunu yaşıyor ve hazırlık kısmı okuyarak zaman kaybetmek istemiyorsa, Travnik üniversitesinde Türkçe olarak eğitim alabilmektedir. Anadilde eğitimin daha sağlıklı bir uygulama olacağının tespit edilmesi ile beraber üniversite yönetimi bu yönde bir karar almıştır ve bu karar öğrenciler açısından da avantaj sağlamakta. öğrenci anadilde aldığı eğitimi daha sıhhatli şekilde algılayabileceği için öğretim görevli ile talebe arasındaki bilgi akışı da daha verimli olabilmekte. Bu sebepten Travnik üniversitesi son senelerde Türk öğrenciler açısından çekim merkezi olarak görülür.

Travnik üniversitesinin bu kadar çok aşırı talep görmesinin başka bir sebebi de taban puan uygulamasının olmamasıdır. talebe hayalini kurduğu mesleğin eğitimini almak uğruna idadi yıllarını dershanelerde harcamayacağı için kendisine zaman ayırabilmektedir. lise eğitimi sona erdiği zaman idadi diploması ile Travnik üniversitesine başvurması kayıt işlemlerinin başlatılması için yeterli olacaktır.

Travnik üniversitesinde Türkçe diş hekimliği eğitimi alan öğrenci, aldığı eğitimi öğretim görevlilerinin kontrolünde şekilde uygulamaya koymakta ve olası eksikliklerini tamamlama imkânı bulmaktadır. Bu uygulama öğrencinin bilgi yönünde daha donanımlı şekilde hayata hazırlanmasına vesile olabilmektedir. öteki taraftan en modern uygulamalara sahip olan kampüs laboratuvarında denemeler yapabilen öğrenci kendisini ispatlama fırsatı yakalamaktadır. Aldığı bilgilerin ışığında yeni gelişmelere imza atma fırsatı bulan öğrencinin özgüveni yükselmekte ve daha gözüpek atılımlarda bulunabilmektedir.

Travnik üniversitesinde Türkçe diş hekimliği eğitimi almayı hedefleyen öğrenci bu aşamada Euro yurtdışı eğitim danışmanlığı ile bağlantı kurması durumunda, Bosna Hersek’teki eğitimine başlama aşamasından mezuniyetine, arkasında köklü bir danışmanlık kurumunun varlığı ile devinim edeceğinden kendisini güvende hissedebilecek ve tüm dikkatini eğitimine verebilecektir.
Travnik üniversitesi Türkçe Diş Hekimliği Eğitim ücreti: 4000 Euro

Comments
Send a Comment

No Comments

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>