Stay In Touch
Bosna Hersekte Üniversiteli Olun

Yurtdışı eğitim herkezin hayalidir. ayrıcalıklı bakış açısına sahip olmak, uluslararası çevre edinmek, Avrupa kültürüne hakim olabilmek; kısacası dünyaya açılabilmek için yurtdışı eğitim tercih ediliyor. Sizde hayallerinizi gerçekleştirebilir ve yurtdışında eğitim alabilirsiniz. bundan sonra herkes yurtdışında eğitim alabilecek. Sizde istediğiniz kısmı istediğiniz üniversitede rahatlıkla okuyabilecek, ayrıcalıklar dünyasının kapılarını aralayabileceksiniz.

müşterek tarihimizin ortak kültürümüzün bu zamanlarda yaşadığı, Bosna Hersek sizleri üniversiteli olmaya çağrı ediyor. Müslüman topraklarda gerçek bir Osmanlı kültürü ile öğrencileri buluşturan Bosna Hersek, Avrupa standartlarında eğitim imkanları ile de öğrencilerimizi ilim ve bilimle donatıyor. Türkiye’ye yakınlığı ve gönülden bağlılığı yardımıyla Bosna Hersek üniversite eğitimleri ile sınavsız eğitim fırsatını sunuyor. Bosna üniversite Eğitimi sizlere hayallerini kurduğunuz mesleğin kapılarını sonuna kadar açıyor. Sizler burada geleceğinizi inşa ediyor, yurtdışından alacağınız mavi diploma yardımıyla kariyerinize bir adım önde başlıyorsunuz.

YGS-LYS imtihan şartı olmadan, taban tavan puan derdine düşmeden, streslere girmeden üniversiteli olabiliyor; Bosna Hersek’te lisans eğitiminizi tamamlayarak hayata dilerseniz Türkiye’de dilerseniz Avrupa’nın arzuladığınız şehrinde atılabiliyorsunuz. Bosna Hersek üniversitelerinde kullanılan Bologna Kredi Sistemi ile Avrupa üniversiteler ile birebir aynı eğitimi alabiliyor, istediğiniz Avrupa ülkesine yatay yada dikey geçiş yaparak kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Mezun olduğunuzda alacağınız mavi diploma ile isterseniz bu ülkelerde çalışma şansına da sahip olabiliyorsunuz. Türkiye’ye dönmek isteyenler de Türkiye’de denklik alabilmek mümkün. YöK sebebi ile tanınan bu üniversiteler yardımıyla dilerseniz Türkiye’de de çalışabiliyor, kariyer basamaklarını hızla tırmanabiliyorsunuz.

Comments
Send a Comment

No Comments

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>