Stay In Touch
Bosna Hersek Üniversitesi İstanbul Burosu

Bosna üniversitesi istanbul Ofisi ve Türkiye’nin başka merkezlerinde açmış bulunduğu büro ve ofislerde, yurtdışında üniversite eğitimi almayı hedefleyenlere ve özellikle Bosna üniversitesinde akademik eğitim almak isteyenlere danışmanlık hizmeti sunulur. Her ne kadar danışmanlık hizmeti veriliyor denilse de, verilen hizmet danışmanlıktan aşırı ötededir. sebebiyse öğrenciyi Bosna üniversitesi yada öteki üniversite kurumları konusu için bilgi sahibi yapmak ve seçim yapmasına yönelik rehberlik hizmeti sunulmasının yanı dizi bu aşamada öğrencinin tüm işlemleri Eurostar vasıtası ile tamamlanmaktadır. okul seçimi, ilgili okula kayıt kabul işlemleri yurtdışına çıkışı ve vize işlemlerinin yanı dizi öğrencinin bu süreçte Bosna Hersek ile ulaşımı, eğitim sürecinde konaklama ihtiyacı ve her çeşitli resmi işlemler Eurostar vasıtası ile yerine getirilmekte ve öğrenci bu süreçte sadece bavulunu toplamaktan sorumlu olmakta.

Bosna üniversitesi Avrupa’nın ortasında ve tüm bilimsel gelişmelere yakın konumda olması itibarıyla üniversite eğitimi almak için en ideal eğitim kurumlarından birisidir. kullanılan eğitim programları, öğrencinin sırf bilimsel olarak değil sosyal anlamda da geleceğine hazırlanmasına yöneliktir. Gerek kampüste bulunan derslikler ve laboratuvarlar gerekse uygulama merkezlerinde aldığı ayrıntıları uygulama imkânı bulan öğrencinin bilgisi kâğıt üstünde kalmadığı için uygulanabilirliği de göz önüne çıkmaktadır. bununla birlikte Bosna üniversitesinde spor salonları, tenis kortları, kütüphane, konferans salonları, tiyatro ve sinem salonlarının yanı dizi Açıkhava etkinlikleri için elverişle alanlar tahsis edilmektedir ve öğrencilerin sağlıklı eğitim alması amaçlanmaktadır.

Comments
Send a Comment

No Comments

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>