Stay In Touch
Bosna Hersek Lisans Tamamlama

Bosna Hersek üniversite eğitimi almak için en müsait ülkelerden birisidir. öğrenciye sunduğu sayısız avantaj yardımıyla her yıl gerek Türkiye’den gerekse dünyanın dört bir nedeni ile öğrenciler, üniversite eğitimi almak için Bosna Hersek üniversitelerini tercih etmektedir. iki yıllık ve dört yıllık verilen eğitim programlarının yanı sıra tıpkı sürede lisans tamamlama programları ile de göz doldurmaktadır. Türkiye’de iki yıllık eğitimini tamamladıktan sonra istediği alanda yükselemeyen genç, lisans tamamlama eğitimi için Bosna Hersek üniversitelerini seçtiğinde en sıhhatli ve uygar uygulamalara sahip eğitim hakkından yararlanmaktadır. bununla beraber Türkiye’deki eğitim kurumlarının tersine Bosna Hersek üniversitelerinde lisans tamamlama eğitimi için öğrencinin DGS sınavına girmesi gerekmemektedir.

Bosna Hersek lisans tamamlama eğitimi almaya karar sağlayan öğrencinin bu aşamada yapacağı en sıhhatli davranış, Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurmasıdır. Bu yönde talep ile gelen öğrencinin eğitim tamamlama için seçeceği bölüm meselesi için rehberlik hizmeti verilmesinin yanı sıra bu süreç meselesi için öğrenciye bilgi de verilmektedir. öğrenci lisans tamamlama eğitimini Bosna Hersek’te almaya karar verdiği süre, kayıt işlemleri Eurostar nedeni ile hızlı ve sağlıklı şekilde tamamlanmaktadır. Sonrasında öğrenciye değişik ve modern bir eğitim dünyasının kapıları açılmakta ve öğrenci günün koşullarına uygun eğitim alarak mezun olmakta. bununla birlikte lisans tamamlama programlarında da, diğer eğitim programlarında bulunduğu bunun gibi düşük eğitim harç bedeli uygulaması geçerlidir.

Bosna Hersek üniversiteleri Lisans Tamamlama

1. Travnik üniversitesi Dikey Geçiş

Mühendislik Bölümleri 1500€ (Boşnakça Eğitim)

inşaat Mühendisliği Türkçe Eğitim 2500€

Mimarlık Türkçe Eğitim 2500€

Diş Hekimliği Türkçe Eğitim 4000€

Eczacılık Türkçe Eğitim 3000€

Fizik Tedav ve Rehabilitasyon Türkçe Eğitim 2500€

Psikoloji Türkçe Eğitim 1975€

Hukuk Türkçe Eğitim 1750€

Turizm Türkçe Eğitim 2500€

2. Saraybosna üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500€ (Boşnakça Eğitim)

Saraybosna üniversitesi işletme Yönetimi 2500€ (Türkçe Eğitim)

Comments
Send a Comment

No Comments

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>