Stay In Touch
Bosna Hersek Eğitim Merkezi

Bosna Hersek tarihimizden gelen bağlarımızdan ötürü memleketimiz ile yakın birliktelikler içindedir, sosyal ve ekonomik bağlantılar dışında eğitim alanında yapılan başarılı çalışmalar Türk öğrencilerin bu ülkeye olan beğenisini arttırmaktadır. Eurostar Bosna eğitim merkezi bu yönde arayışı olan gençlere danışmanlık hizmeti sunan kökünden ve güçlü kurumlardan birisidir. Danışmanlık kurumu denilince insanların aklına sadece bilgi alınan bir müessese geliyorsa da, Eurostar ile talebe arasındaki temas danışmanlık hizmetinden çok aşırı daha ileri konumdadır. nedeni ise yurtdışında eğitim n incelikler ve püf noktaları Eurostar içerisinde hizmet sağlayan deneyimli kadro vasıtası ile bilinmekte ve bu bilgiler talebe ile paylaşarak öğrenciye bu dönemde destek olunmaktadır. Bunun yanı dizi Bosna’da eğitim almak isteyen öğrencinin her türlü resmi ve kişisel ihtiyaçlarına çözüm üretilmekte ve özellikle resmi işlemler Eurostar güvencesi ile tamamlanmaktadır.

Bosna eğitim merkezi Bosna Hersek eğitim bakanlığı ve bu ülkede eğitim sağlayan üniversiteler ile güçlü bağlantılar gerçekleştirmiş ve tabii şekilde Eurostar aracılığıyla yapılan kayıt kabul işlemlerinin daha kısa süre içinde ve daha sıhhatli şekilde tamamlanması sağlanmıştır. ayrıca Eurostar Bosna eğitim merkezi sadece talebe kayıt aşamasında değil öğrencinin eğitimini tamamlayıncaya kadar geçen sürede tüm sorunlarına çözüm üretebilmektedir. tayyare bileti barınma sıkıntısı erkek öğrencileri askerlik tecili ve aklınıza gelebilecek her çeşitli detay karşısında yardım alınacak bir kurumdur.

Comments
Send a Comment

No Comments

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>