Stay In Touch
Bosna Hersek Eğitim Danışmanlığı Konya
Bosna Hersek Eğitim Danışmanlığı Konya

Konya merkezde veya çevre ilçelerde yaşayan gençlerin yurtdışında eğitim alma planlarını uygulamaya koymalarına destekçi olan tek kuruluş Eurostar Bosna Hersek eğitim danışmanlığı Konya ofisidir. Yıllarını bu alanda hizmet ile geçiren Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı, Türkiye’den Bosna Hersek üniversitelerine olan merakı fark etmiş ve sırf Bosna Hersek üniversiteleri ile bağlantı kurmak adına başlı başına bir departman kurmuş ve bu yönde arayışları olan öğrencilere yardımcı olmayı hedeflemiştir. Misyonu sırf danışmanlık hizmeti vermek olmayan Eurostar, Bosna Hersek eğitim danışmanlığı Konya ve başka memleketimiz merkezlerindeki öğrencileri yurtdışı üniversite kayıtlarından, mezuniyetine kadar geçecek süre içinde her çeşitli sorununa çözüm üretmekte ve destek olmaktadır.

Bosna Hersek üniversite eğitimi almak için en meyilli ülkelerden birisidir. Coğrafi konumu dolayısı ile bilimsel çalışmalara ve gelişmelere yakın olması öğrencinin aldığı ayrıntıları teyit etmesine imkan sağlamaktadır. bununla beraber Avrupa birliği ve AGiT üyesi olan üniversitelerde akreditasyon uygulaması mevcuttur ve talebe transferi imkânı sunulmakta. bütün bunların yanı sıra öğrenci bu kökünden eğitim kurumlarında eğitim hakkı kazanmak için yorucu ve stresli imtihan dönemini yaşamak durumunda bırakılmamaktadır. idadi eğitimini tamamlayan her genç Bosna Hersek üniversitelerinde eğitim alabilme lüksüne sahiptir. öğrenci uygar ve global dünyaya uyumlu olarak aldığı eğitim sonucunda mavi diploma sahibi olabilmekte ve bu diploması ile sınırları kaldırarak istediği ülkede meslek hayatına atılabilmektedir.

Comments
Send a Comment

No Comments

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>