Stay In Touch

woman_man_dumbell_hand

Bosna Hersek`te Uluslararası Travnik üniversitesi Türkçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü açıldı. sınav şartı aranmadan arzuladığınız bölüme basitçe kayıt olabilecek ve Türkçe olarak ünversite eğitiminizi tamamlayabileceksiniz. üniversite giriş sınavında belirlenen taban puanlaması uygulamasında hedeflediğiniz fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünde yeterli puanı alamadığınız için hayallerini bir sene daha mı erteleyeceksiniz? aslında buna hiç gerek, insan ömründe bir yılın ne kadar kıymetli olduğunu biliyor ve size zaman kaybetmemeniz adına Bosna Hersek’te Uluslararası Travnik üniversitesi fizik tedavi ve rehabilitasyon eğitimi almanızı öneriyoruz. sebebi ise tercihinizi bu yönde yaptığınızda sayısız avantajdan yararlanacak ve hayatınızda yepyeni bir sayfa açacaksınız. üstelik yıllık harç fiyatı da 2500 Euro`dur.

Bosna Hersek’te Uluslararası Travnik üniversitesi fizik tedavi ve rehabilitasyon eğitimi sağlayan her yıl gerek memleketimiz içinden gerekse dünyanın dört bir sebebi ile sayısız öğrenciyi ağırlamakta ve eğitime dâhil etmektedir. Bu kadar fazla sayıda öğrencinin üniversite eğitimi almak için Bosna Hersek’i seçmesi elbette tesadüf olamaz. Bunun nedenleri sıralanacak olursa bu yönde tercih oluşturan gençlerin ne kadar aklıselim ve kadar mantıklı karar verdiği ayrım edilmektedir.
Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesi kaliteli eğitim veren dünyaca meşhur bir kurumdur. öğrencilerine sunduğu eğitim, tüm dünya genelindeki akademisyenler tarafından kabul görmekte. Dünya standartlarında eğitim olanağı sunan Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesinde günün koşullarına göre eğitim uygulamaları gerçekleşmekte ve öğrenci yalnızca teorik şekilde değil, kolay olarak hayata hazırlanma imkânı bulmaktadır. öğrencinin algılarını sürekli açık tutulmasına yönelik uygulamalar yalnızca sınıf ortamında değil, laboratuvar eğitimleri ile desteklenmekte ve öğrenci derslikte aldığı bilgiyi basit olarak tecrübe olanağı bulmaktadır. diğer taraftan dünya görüşüne sahip öğretim görevlilerinin ışığında verilen eğitim, seminer, panel ve konferanslar sayesinde talebe aldığı eğitimi geniş açıdan gözlemleyebilmektedir.

Bosna Hersek’te Uluslararası Travnik üniversitesinde lisans eğitimi almak öğrencinin dünya görüşünü değiştirmektedir. talebe Avrupa’nın ortasında ayrıcalıklı kültürlere ait bireyler ile iletişim kurarken vizyonu genişleyecek ve daha büyük düşünmeye başlayacaktır. bununla birlikte ayrıcalıklı ülkelerden arkadaşlıklar kurabilecek ve ilerideki hayatında önüne çıkabilecek yurtdışı bağlantılarının temellerini daha bu yaşlarda atmış olacaktır. Bu durum birlikte öğrencinin kendisine güvenmesini ve bu özgüven ile hareket etmesine imkan sağlayacaktır.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesi fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünde eğitim alacak talebe aldığı eğitimi hastane ortamında uygulamaya koyabilme imkânına sahip olmakta ve bu alandaki gelişmeleri yakından takip edebilmektedir. insan sağlığı anlamında eğitim veren kurumların gösterdiği hassasiyeti inceleme ve algılama olanağına sahip olan öğrencinin gelecekteki meslek hayatında yükselmesi ve kariyerine başarılar ekleyebilmesine zemin hazırlanmaktadır.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesinin bu kadar ilgi çekmesinin bir öteki özelliği taban puan uygulamasının bu ülkedeki eğitim kurumlarında geçerli olmamasıdır. öğrencinin ortaöğretimin son yılında gireceği bir sınavda birkaç saat içinde aldığı teferruatları ifade edebilmesinin mümkün bulunmadığı görüşünün hâkim bulunduğu Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesi de, bu konu hakkında bütün dünya genelinde ad yapmış ve eğitim kalitesini dünyaya kanıtlamış üniversite kurumları ile hemfikirdir.

Bosna Hersek’te Uluslararası Travnik`te üniversite eğitimi almak hem talebe açısından hem de öğrencinin ailesi açısından daha mantıklıdır. öğrenci fizik tedavi ve rehabilitasyon yönünde eğitimi Türkiye’deki eğitim veren vakıf üniversitelerinde almak istese bunun için yıllık en az on.000 ile 12.000 Euro içinde yıllık harç bedelli ödemesi gerekirken, aynı eğitim için Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesini tercih ettiğinde bu rakam 2500 Euro olabilmekte. Her iki seçenek mukayese edildiği zaman aradaki açık fark göze çarpmaktadır. diğer taraftan Bosna Hersek’te yaşam koşulları ülkemiz ile nerdeyse eşdeğerde ilerlemektedir.
Yukarıda belirttiğimiz detaylar incelendiği süre Bosna Hersek Osmanlı`nın incisi Travnik`te Türkçe üniversite eğitimi almanın ne kadar avantajlı olduğu görülür. Bu avantajlardan yararlanmak isteyen öğrenciler Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile bağlantı kurmaları mecburiyetinde gereken desteği alıyor.