Stay In Touch

Dental Assistant

Bosna Hersek`te Osmanlı Vezirler şehri olarak isimlendirilen Uluslararası Travnik üniversitesi Türk öğrenciler için muhteşem fırsatlar sunmaya devam ediyor. Diş Hekimliği bölümünde okumak arzulayan öğrenciler artık Türkçe eğitim alabilecekler. Hem de 4000 Euro bu gibi çok müsait bir fiyata. Kaliteli ve saygın bir üniversitede diş hekimliği okumak için daha ne bekliyorsunuz? çocukluğunuzdan bu güne hayalini kurduğunuz diş hekimliği mesleğini üniversiteye giriş sınavında hedeflenen puanı yakalayamadığınız için sonraki yıllara mı bırakacaksınız? Hayatınızdan bir yılı çöpe atmadan öncelikle birde Osmanlının Vezirler şehrinde Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesi Türkçe olarak diş hekimliği eğitim almanın avantajlarını incelemek istemez misiniz? Avrupa’nın en köklü eğitim kurumlarına ev sahipliği yapan Uluslararası Travnik üniversitesinde Türkçe diş hekimliği eğitimi almak ile her manada avantaj sağlayacak olmak, üniversite eğitim alacak genç bireylerin nebati şekilde takdirini çekmektedir.

Türk-islam Sentezinin Yaşatıldığı Bosna Hersek`te Travnik şehrinde Türkçe Diş Hekimliği eğitimi edinmeyi tercih eden öğrencinin dil eğitimi almak için hazırlık kısmı okumasına gerek kalmayacak, böylece öğrenci dönem kaybetmemiş olacaktır. öteki taraftan hazırlık bölümünde verilen eğitimin diş hekimliği bunun gibi bir alanda yeterli olup olmayacağı konusundaki endişeleri de bertaraf edilmiş olacaktır.

Uluslararası Travnik üniversitesi eğitim kalitesi ile son yıllarda bütün dünya genelinden öğrencinin takdirini çekmektedir. sebebi ise Avrupa’nın ortasında verilen üniversite eğitiminin bir öğrencinin gelecekteki hayatına katacağı olumlu etkiler herkesçe malumdur.

Dünya standartlarında eğitim olanağına sahip olan talebe, tam donanımlı olarak hayata hazırlanabilmektedir. Bologna kriterlerinin benimsendiği bir eğitim sisteminin dünya genelinde kabul görmesi ve Uluslararası Travnik üniversitesin de bu yönde eğitim olanağı sunuyor olması, öğrenciler için çekim merkezi olmasına vesile olabilmekte. Bunların yanı sıra öğrenci eğitiminin tamamlanması ile sahip olabileceği denklik derecesinde diplomasının bütün dünya genelinde geçerli olduğunu bilmenin verdiği güvence ile geleceğinden kaygı etmeden tüm dikkatini eğitimine yoğunlaştırma olanağı bulmaktadır.
Bosna Hersek Travnik’te üniversite eğitimi piyasa talebe, öteki Avrupa üniversiteleri ve Türkiye’de eğitim sunan vakıf üniversitelerinde uygulanan yüksek harç bedeli ile zorlanmayacaktır. örnek olarak, öğrenci diş hekimliği sahasında eğitim almak istediğinde bu eğitim için Türkiye’deki vakıf üniversitelerini tercih etse yıllık harç bedeli şekilde ortalama 10.000 ile 12.000 Euro içinde ödemesi gerekmektedir. öteki taraftan tıpkı eğitim olanağı için Uluslararası Travnik üniversitesini tercih ediyorsa, yıllık harç bedeli olarak 4000 Euro gibi uygun bir ücret ödemektedir. Her iki tercih arasındaki açık fark, organik şekilde öğrencinin Bosna Hersek Travnk üniversitesini tercih etmesine sebep olmakta. Ekonomik fiyatlarla sizde lisans eğitiminizi Eurostar yurtdışı eğitim merkezi yardımı ile Bosna Hersek`te tamamlayın.

Bosna Hersek ekonomisinin yoğun şekilde iyi olması, ve fiyatların ülkemiz`ye oranla çok düşük olması bir öğrencinin maddi manada zorlanmadan geçinmesine olanak sağlanmaktadır. Barınma ücretleri Türkiye’deki ücretlere ile hemen hemen eşdeğerdedir. öğrencinin barınma ihtiyacını karşılamaya yönelik gerek kampüs içinde gerekse kampüs dışında yurtlar bulunmak ile beraber öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte kiralık evlerin fiyatları da oldukça makuldür. bununla beraber yeme içme ve ulaşım ücretleri de Türkiye’nin daha altında olması, öğrencinin maddi açıdan sıkıntı yaşamamasına olanak sağlıyor.

Bosna Hersek’te Travnik üniversitesinde Türkçe diş hekimliği eğitimi almak dileyen öğrenci Avrupa’nın ortasında, lakin hala Türk kültürüne yakın bir kültürde yaşayacağı için gurbet ve yabancılık hissi yaşamamaktadır. Gerek yapılanma gerekse günlük yaşam, öğrencinin kendisini vatanında hissetmesine olanak sağlamakta. öteki taraftan Avrupa’nın ortasında olmak öğrencinin birçok bilimsel gelişmeye yakın konumda olmasını ve bu yönden kendisini geliştirmesine fırsat sunmaktadır.

Travnik üniversitesi Türkçe diş hekimliği okumak arzulayan öğrenci adayları, Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurarak bu aşamada en sağlıklı kararı vermektedir. hakkında profesyonel kadronun sunduğu rehberlik hizmeti dışında öğrencini tüm resmi işlemleri ve şahsi ihtiyaçlarına çözüm gene Eurostar yönünden üretilebilmekte ve öğrencinin eğitimi tamamlanıncaya kadar her alanda yardımcı olunmaktadır.